Meble i wykładziny

Podpowiedzi

Meble to najważniejszy element wyposażenia domu. Ważne jest by wybrać je jak najlepiej, ponieważ powinny nam posłużyć przez wiele lat. Oto kilka wskazówek czym powinniśmy kierować się przy wyborze wyposażenia:

- Przed pójściem do sklepu meblowego powinniśmy zastanowić się, jakiego rodzaju meble są nam potrzebne i jakie będzie ich przeznaczenie. To znacznie ułatwi nam odnalezienie konkretnego produktu.

- Druga sprawą jest dobranie mebli do stylu naszego domu lub mieszkania. Warto wybrać się do salonu, który dzięki bogatej ofercie, da nam możliwość wyboru i dopasowania najdrobniejszych szczegółów.

- Kolejny aspekt to funkcjonalność i gabaryty. Przed pójściem do salonu polecamy dokładnie zmierzyć przestrzeń przeznaczoną na meble. Tak by zakupione produkty były dopasowane do rozmiarów danego pomieszczenia.

- Ostatnim wyznacznikiem jest oczywiście jakość wykonania. Kupując np. meble wypoczynkowe warto zainwestować w dobrej jakości materiały odporne na zabrudzenia.

- Jeśli mamy taką możliwość w salonie, przed zakupem łóżka, fotela lub kanapy powinniśmy sprawdzić ich komfort użytkowania.

Usługi

Każdy Klient może liczyć u nas na miłą i fachową obsługę oraz rzetelną pomoc. Bardzo cenimy sobie Klientów z własnym stylem, ponieważ każda wizja, każdy pomysł ze strony klienta jest dla nas nowym wyzwaniem. Zapraszamy.

Dom Towarowy Atu

Kreatywne rozwiązania, piękne aranżacje wnętrz i profesjonalna obsługa

Na wyselekcjonowanej powierzchni Domu Towarowego Atu możemy podziwiać zarówno stylowe meble z klasycznych linii jak i nowoczesne zestawy o prostych, ale dopracowanych w każdym szczególe formach. Kolekcje zaprezentowane zostały z niezwykłą dbałością o detale w aranżacjach przypominających domowe wnętrza. Znajdziemy tutaj inspiracje do stworzenia eleganckich oraz klimatycznych przestrzeni. Zainteresowanie wzbudzą także propozycje przytulnych, a jednocześnie funkcjonalnych kompozycji do sypialni. Na powierzchni ok. 6000 m2 zaprezentowane zostały ekspozycje nowoczesnych mebli.

Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.).